Шәкәрім университетінің баспасөз қызметі03 мамыр 2024білім беру, талапкерлер

Shakarim University "Машинажасаудағы цифрлық технологиялар"

Shakarim University "Машинажасаудағы цифрлық технологиялар" жаңа білім беру бағдарламасын енгізді. Оқу мерзімі 3 жыл, бағдарлама заманауи машина жасау және цифрлық инженерия саласында көшбасшы болуға ұмтылатын талапкерлерге арналған.
Студенттер соңғы бағдарламалық және аппараттық құралдармен жұмыс істеудің практикалық дағдыларын игереді. Заманауи индустрияның сын-қатерлеріне дайын жоғары білікті мамандар болуға мүмкіндік береді. Біз дуалды оқытуға баса назар аударамыз.
Бірегей мүмкіндікті жіберіп алмаңыз! Shakarim University 3 жылда диплом алуға жол ашады!
-------------------------------------------
Новая образовательная программа "Цифровые технологии в машиностроении" в Shakarim University. Срок обучения 3 года, программа предназначена для абитуриентов, стремящихся стать лидерами в области современного машиностроения и цифровой инженерии.
Студенты получат практические навыки работы с новейшими программными и аппаратными средствами, что позволит им стать высококвалифицированными специалистами, готовыми к вызовам современной индустрии. Мы делаем акцент на дуальное обучение.
Не упустите шанс стать частью нового поколения инженеров, которые будут формировать технологическое будущее!